OSTRAVASTODOLNÍ 834/7 FACEBOOK TWITTER REZERVACE ON-LINE
 

BastilaPub.CZ - Klub Bastila na Stodolní ulici, která nikdy nespí!

Vítejte v Bastile, podniku na Stodolní ulici, který stál u zrodu této chlouby zábavy v Ostravě. Otevřen byl v březnu roku 2000 a od té doby se ve stylovém prostředí dobře pobavily tisícovky hostů.

Jak by také ne. Otevřete dveře a přímo před vami stojí v policích stovka destilátů, likérů a vín, které uspokojí chutě všech gurmánů. Ale nejen to. Káva, kterou dostanete vždy s neopakovatelným úsměvem obsluhujících barmanek patří k chloubám celé ulice, je pro mnohé z hostů ideálním vykročením do běžného pracovního dne. Pohoda a spokojenost, to jsou hlavní cíle všech, kteří se postarají o všechna vaše skrytá přání.

Také právě proto se Bastlia stává místem setkání podnikatelů, známých sportovců a umělců. Velké triumfy u nás slavili fotbalisté Baníku, volejbalisté Ostravy, hokejisté i fotbalisté Vítkovic. Svůj drink si ostatně u baru vychutnal také prezident republiky Václav Klaus.

Náhoda? To rozhodně ne. My totiž nečekáme pouze na náhodné hosty. Vážíme si také těch pravidelných tzv.“štamgastů“. Právě oni jednoho dne náš podnik objevili a už u nás zůstali. Pro ně připravujeme každoročně několik setkání. Začínáme oslavou příchodu nového roku, pak se sejdeme při naší narozeninové party, výročí dobytí Bastily, loučení s prázninami, Halloweenu a pochopitelně v průběhu vánočních svátků. Tojsou chvíle, kdy si každý návštěvník Bastily uvědomuje, jak příjemné chvíle může u baru, ale také někdy při tanci na něm strávit.

Zkuste to i VY!

Otevřeno máme denně!

Po-ČT O8-O2 hod.

Pá       O8-O4 hod.

So       11-04 hod.

Ne       14-O2 hod.

 

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 
 
 
26/11 2017  
Z PROVOZNÍCH DŮVODU 26.11.2017 Z PROVOZNÍCH DŮVODU OTEVŘENO OD 18:00 HOD OMLOUVÁME SE.
 

 
29/10 2016  
HALLOWEENSKÁ PÁRTY Už se všichni moc těšíme....
 

 
30/04 2016  
Pálení čarodějnic Blíží se nám udalost jako hrom a to Pálení čarodějnic nezapomeňte to s námi přijít oslavit a to 30.4.2016....
 

 
23/03 2016  
Velikonoce Každoroční oslava Velikonoc v Bastile se blíží, přijďte je s námi oslavit a to 23.3. 2016 začínáme již ve...
 

 
 
 
 
BASTILA
BASTILA
 
SLEDUJTE NAŠE FOTOGALERIE KLIKNĚTE SEM
 
 
NAVŠTIVTE TAKÉ DUBLIN
SLEDUJTE NÁS FACEBOOK     TWITTER
RYCHLÝ KONTAKT Stodolní 834 / 7 / 702 00 Ostrava
info@bastilapub.cz

Tel.: +420 604 708 020
 

BASTILA PUB     |     2014     |     Developed by NET sign studio